הסדרת שידורים
החלטות מועצת הרשות וועדותיה
על שולחן המועצה
טיפול בהפרות
טיפול בפרסומות
כתוביות לכבדי שמיעה
דוחות
שומרים על העברית
מכרזים/ דרושים

על שולחן המועצה

מועצת הרשות השנייה אישרה פה אחד את עסקת אנדמול ורשת

היועצת המשפטית של הרשות השנייה, עו"ד הילה שמיר, הציגה היום (27.3.2014) בפני המועצה את עסקת אנדמול- רשת על כלל היבטיה והשלכותיה וכן את המלצת הדרג המקצועי של הרשות לאשר את העסקה. מנכ"ל רשת, מר אבי צבי נתן סקירה כללית על אנדמול ועל העסקה ואת השפעתה החיובית על שוק הטלוויזיה בישראל. כמו כן, ציין כי בכוונתה של רשת להרחיב את פעילותה בשנים הקרובות באמצעות עסקה זו.

המועצה בחנה ושקלה לעומק את הבקשה והחליטה לאשרה.

אבי צבי, מנכ"ל "רשת" אמר כי: "אנו מודים להנהלת הרשות ולמועצת הרשות על הבעת האמון ברשת ובעסקה עם גורם בינלאומי כל כך משפיע וכל כך חשוב לתעשיית הטלוויזיה בישראל בכלל וליצירה הישראלית בפרט. הרשות השנייה הפגינה מקצועיות יתירה בבדיקה שערכה לעסקה זו במהלך החודשים האחרונים ואנו מודים לה על כך."
שי באב"ד, מנכ"ל הרשות: "כניסתה של אנדמול לישראל והבעת האמון ברשת, מסמלת תחילתו של עידן חדש לשוק הטלוויזיה וההפקות של השוק הישראלי. כולי תקווה שעסקה זו תביא את רשת לצאת לרישיון ולשבעת ימי שידור. אנו מאחלים לרשת הצלחה."

אילן אבישר, יו"ר מועצת הרשות: "אני מברך על עסקת רשת ואנדמול. אין לי ספק שכניסתו של גורם עולמי לשוק הטלוויזיה המסחרית בישראל יביא תועלת מרובה לשידורי הטלוויזיה ולהפקה הישראלית".

ידיעה קודמת ידיעה קודמת   לכל הידיעות ידיעה הבאה ידיעה הבאה